O nás...

 

E-shop Svět & skla porcelánu se skladem na Praze 8 (Na Košince 5, Praha 8).

 

Otevírací doba: 

Pondělí - Pátek - 10:00 - 14:00 hod. 

Doporučujeme se telefonicky ohlásit před každou návštěvou pro případné neplánované absence. 

Pokud Vám čas nevyhovuje, telefonicky nás kontaktujte na čísle 608912377 pro individuální domluvu na dni a čase. 

 

Skleněná nabídka…

V našem sortimentu skla najdete jenom prvotřídní křišťálové sklo českých a slovenských skláren. Distribuujeme sklo tovární výroby, foukané ruční práce, broušené ruční práce, olovnatý i bezolovnatý křišťál.

V nabídce najdete široký sortiment nápojového křišťálového skla, taky skleněných doplňků.

Výrobci:               

Crystalite Bohemia – česká výroba

Crystalex – česká výroba

R-glass – slovenská výroba

Rona – slovenská výroba 

 

 

Porcelánová nabídka…

Český porcelán Thun 1794 také nazývaný karlovarský porcelán. Nabízíme širokou nabídku největší české porcelánky Thun, který vyniká především vysokou odolností a osobitým designem z více než 220 leté tradice.

V nabídce najdete porcelán v I. jakosti i v snížené II. jakosti. Nabízíme široký sortiment porcelánu do domácnosti ale také do gastro průmyslu.

Porcelán I. jakosti představuje bezchybné výrobky, které jsou potištěny spodní značkou Thun 1794.  

Štítkem II. jakost jsou označené výrobky, které mají na glazuře nějakou kosmetickou vadu z výroby. Vada na produktu může být různá, proto se zboží přebírá a vybírají se ty nejvhodnější kusy, které odpovídají ceně produktu. Horší kusy se z prodeje vyřazují nebo se prodávají za zlomek ceny. Nejčastější vada je malá šedá nebo černá tečka na glazuře, nerovnost v glazuře. Každý produkt II. jakosti je jedinečný, proto pokud si nejste jistí, zda je II. jakost pro Vás, navštivte nás a vyberte si konkrétní produkty osobně. Budeme se na Vás těšit.

 

Celý náš sortiment skla i porcelánu si můžete přijít prohlédnout a vybrat osobně na náš sklad v Praze (Na Košince 5, Praha 8).