O nás...

Vítejte na našem e-shopu Svět skla & porcelánu, který má pro Vás skvělou nabídku prvotřídního křišťálového skla a českého porcelánu. Věříme, že u nás najdete to, co hledáte a příjemně si u nás nakoupíte.

 

Pokud máte chuť na osobní návštěvu našeho skladu v Praze, určitě nás rádi navštívíte na adrese Na Košince 5 v Praze 8. Naše otevírací doba je od pondělí do pátku od 90:00 do 12:00 hodin. Vzhledem k tomu, že jsme malý a rodinný obchod, doporučujeme se telefonicky ohlásit před návštěvou, abychom Vás mohli uvítat a poskytnout Vám co nejlepší služby.

 

Naše nabídka skla zahrnuje křišťálové sklo českých a slovenských skláren, a to jak tovární výroby, tak i foukané ruční práce, broušené ruční práce, olovnatý i bezolovnatý křišťál. Určitě si u nás vyberete z širokého sortimentu nápojového křišťálového skla a skleněných doplňků.

 

Snažíme se nabízet kvalitní výrobky od renomovaných výrobců jako je Crystalite Bohemia, Crystalex, R-glass nebo Rona. Jsme hrdí na to, že nabízíme český porcelán Thun 1794, který je známý svojí vysokou odolností a osobitým designem s více než 220 letou tradicí. V nabídce máme jak porcelán v I. jakosti, tak i v snížené II. jakosti, kterou můžeme nabídnout za velmi příznivé ceny.

 

Produkty označené štítkem II. jakosti mají na glazuře kosmetickou vadu z výroby, ale přesto jsou kvalitní a plně funkční. Většinou se jedná o malé vady jako například šedé nebo černé tečky na glazuře nebo nerovnost v glazuře. Všechny produkty II. jakosti jsou jedinečné, protože každý z nich má své vlastní drobné vady. Pokud si nejste jisti, zda je II. jakost pro Vás, navštivte nás a rádi Vám pomůžeme vybrat.

 

mapa SSP_1     IMG_5370

 

 IMG_5374IMG_5375IMG_5376IMG_5373